Még több nő a dobogón

kunma37Ezek után a streetfighteresek, már „nyugodtabb szórakozásként” hatottak a közönségre.

Következtek a döntők, ahol több női siker született, ahogy azt vártuk is. A mi versenyzőnk Szandi állhatott toronymagasan a Junioroknál a dobogó tetejére, idő és pályacsúccsal, kb. 1/3 pályahosszat vert a fiúkra!

125-ben természetesen Matusik Andi volt a legjobb! Versenytársai annyira nehezen viselték a hosszú idők óta tartó vereséget, hogy meg is óvták a motorját, hogy nem a szabályoknak megfelelő a köbcenti. Szerencsére a helyszínen volt szerelő és a díjkiosztó előtt tisztázódott, hogy a motorral minden szabályos, ezért joggal vehette át felhőtlen boldogságban a megérdemelt első díjat.

Megemlíteném, hogy a junior kategória legfiatalabb versenyzője is hölgy volt, név szerint a 6 éves Mucsi Bianka, akit személyesen is ismerek, mivel tőlünk vásárolták kis gyorsasági gépét. A Mucsi családban nem ő az egyedüli versenyző, édesanyja Mucsiné Nana Tünde szintén benzinfertőzött, ő 600-as kategóriában ért el szép eredményt. Ez egy igen erős és népes kategória, Tünde a 7. helyen végzett ezzel a középmezőny elején büszkélkedhetett magára. 600-ban van még egy hölgy, aki már évek óta karcolja a kunmadári pályát, ő Kardos Karola, aki most az előkelő 4. helyen végzett. Szóval rengeteg hölgy húzza a gázt és nem is akárhogy!!!

Még több kép a galériában!

Miután megszülettek a végeredmények az év utolsó Motul Kupáján, este mindenki leengedve nézhette a streetfighteresek elkápráztató tüzes mutatványait. Színvonalas látványshow volt a javából, lángolt az egész pálya, a tűzijátékkal pedig szitává lőtték a kunmadári eget. Augusztus 19-én, ha valaki igazi tűzparádét akar látni, annak csak kunmadárra kell mennie és nem máshová!!! Ezt nem elfogultságból mondom, eddig még bárkit rábeszéltem, hogy jöjjön le, mindenki azt mondta, hogy ilyet még nem látott sehol!

A Kunmadári Extrém hétvégén, vasárnap mérték össze tudásukat a streetfighterek. Produkcióikkal, néha a fizikát is megcáfolva múlják fölül önmagukat évről évre. Az akrobatikus rock and roll után a Papp Zoltán végsebességmérő emlékverseny zárta a hétvégét, majd záróakkordként ment még egyet a TOPMETHANOL dragster autó.

Kissé hosszúra szabott beszámolóm végén, már csak azt szeretném eldicsekedni a hölgyek nevében, hogy mindketten, Matusik Andi 125-ben, valamint lányom Vincze Alexandra junior kategóriában, összetettben, 2006-ban országos bajnokok lettek, és a Motul Kupa 2006-os bajnoki címmel is büszkélkedhetnek.

Szurkoljunk az összes versenyzőnek, de főleg a lányoknak jövőre is együtt kunmadáron!!!