EseményekMotorverseny

IMR-Racing European Cup: Pódium és kimagasló magyar sikerek Spanyolországban!

imr racing european cup 5Nagyon jól rajtoltam, és már a második körben a 4. helyen motoroztam, majd a futam végén a 3. helyen intett le a kockás zászló. Ezt sikerült megismételnem még kétszer, a jó rajtjaim után nagyokat csatáztam az élbollyal és mindhárom futamon a harmadik helyen végeztem.

Nagyon elégedett vagyok az eredményemmel, mert életemben először állhattam fel dobogóra egy ilyen erős nemzetközi mezőnyben. Köszönök mindent a helyszínen segítőimnek, és a biztatást otthonról, ami nagyon sokat jelent nekem.

Surányi Balázs (12)

Számomra ismeretlen volt a pálya, de nagyon tetszett a motorozás rajta az első pillanattól kezdve. Csütörtökön egy a helyszínen bérelt MIR MOTO-5 gépet kaptam, amivel először össze kellett ismerkednem. A motor új volt és az alapbeállítások is rendben voltak, ettől függetlenül sok apró finomítást kellett eszközölnünk, hogy stílusomnak megfeleljen.

Sajnos az első napot egy bukással fejeztem be, de ennek ellenére a motorozást egész nap élveztem. Vasárnapra nagyon komfortosan éreztem magam a motoron és a pályán, ami látszott is már az időmérő eredményen. A 3. helyre tudtam kvalifikálni és innen rajtolva az első futamon nagy csatában a 2. helyen végeztem.

imr racing european cup 3A második futamon beragadtam a rajtnál és mire át tudtam hámozni magam az előttem lévőkön, sajnos csak az 5. hely lett a vége. Volt még egy futam hátra, amikor eldöntöttem mindent bele fogok adni, de sajnos pár körrel a vége előtt elfogyott a gumim és kicsúsztam a 3. helyről.

Ha már régóta foglalkoztat a gondolat, hogy meg kellene tanulni motorozni, életed legnagyobb kalandja most kezdődik.
Töltsd le ingyenes e-bookunkat, amivel megteheted az első lépéseidet a motorossá válásod felé!
Add meg az adataidat és már érkezik is a postafiókodba az ingyenes e-book.
5 lépés a motorozás felé ingyenes e-book

Bár úgy érzem lehetett volna sokkal jobb is, de összességében nagyon boldog vagyok az elért eredménnyel. Egy álom vált valóra számomra most Spanyolországban, régi vágyam volt, hogy itt motorozzak. Fő célom az volt, hogy felmérjem tudásom, hogy egy ilyen nemzetközi mezőnyben hol állok. Az eredményemből ítélve úgy látom, hogy a jövő évben akár itt is folytathatom a motoros pályafutásom.

Köszönöm mindenkinek, akik segítettek idáig eljutni, és köszönöm a szurkolást!

Páros motoros karkötők a CsamShopban

NaNa

Motoros újságírói pályafutásomat 1995-ben kezdtem gyakornokként a Born to be Wild Motoros Magazin szerkesztőségében. 2000-ben államvizsgáztam a JATE BMI Kommunikáció és PR szakán. 2006-ban alapítottam meg a Csajokamotoron.hu oldalt. További info itt